Hľadanie
E-mail info@espressoprofi.sk  Telefon +420 723 375 670
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  visibility Produkt si prezerá 1 zákazník

  ISOLDA Šalvia s biotínom 100 ml

  Výrobca: Isolda
  ​Dezinfekcia pokožky je často nevyhnutnou súčasťou hygienických postupov. Najrôznejšie antimikrobiálne prostriedky môžu pokožku vysušovať a dráždiť. Potreba antibakteriálneho účinku vyvstáva obzvlášť v podmienkach zvýšenej záťaže, ako sú kozmetické salóny, potravinárske prevádzky a iné oblasti. Jedinečná kombinácia jemného krémového základu s antibakteriálnou zložkou je vhodným doplnkom hygienických postupov. Krém bol testovaný na baktericídne účinky pri dezinfekcii rúk a pokožky pre špecifické kmene baktérií. Krém sa ľahko vstrebáva a pokožku jedinečne zvláčňuje. Nezastupiteľnú úlohu starostlivosti o pokožku má aj šalviový extrakt.
  Sku: VPKRD001094
  Dostupnosť:
  Na objednávku
  Predpokladané doručenie: 30. 7. 2024
  1,16 €
  i h

  ŠALVIA LEKÁRSKA (Salvia officinalis)
  je veľmi cenenou aromatickou bylinou pre inhalačné aj vonkajšie použitie so silným antiseptickým, upokojujúcim, protizápalovým účinkom. Veľmi často je používaná na hygienu ústnej dutiny, ale jej obľuba vzrastá aj pre ďalšie kozmetické aplikácie, kde je najpoužívanejšia pre tonizačné, upokojujúce, antioxidačné a čistiace vlastnosti.

  BIOTIN alebo koenzým R či vitamín H
  v tele sa podieľa spoločne s ostatnými B vitamínmi a vitamínom A na najrôznejších biochemických reakciách, je dôležitý pre obnovu a rast buniek.

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce
  *
  *
  *
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★