Hľadanie
E-mail info@espressoprofi.sk  Telefon +420 723 375 670
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Servis kávovarov

  Naša firma EspressoServis poskytuje servis a pravidelnú údržbu všetkých typov kávovarov už cez 10 rokov.

  Špecializujeme sa na záručné aj pozáručné opravy kávovarov, ich čistenie a pravidelnú údržbu.

  Servis kávovarov je rovnako dôležitý ako ich opravy. U nás si môžete objednať servis kávovarov rôznych značiek, ktorý spočíva v:

  • Čistenie
  • Opravách
  • Nastavovanie
  • Výmene niektorých dôležitých komponentov

  Vďaka tejto službe bude váš kávovar stále fit, zdravotne nezávadný a hlavne si stále budete môcť vychutnávať dokonalú chuť Vašej kávičky.


  Vykonávame pozáručný servis kávovarov Nivona, Delonghi, Philips, Saeco, Jura, Gaggia, Siemens, Beko a ďalších mnohých značiek, ktoré sa radia k tým najviac zaobstarávaným. Pokiaľ chcete ušetriť a zabrániť nutnosti kupovania nového kávovaru alebo jeho podstatných súčastí, zvoľte si servisovanie kávovarov od profesionálov.

  V rámci kávového servisuje, poskytujeme:

  • Údržbu kávovarov
  • Záručný servis kávovarov
  • Pozáručný servis kávovarov
  • Odvápnenie kávovarov

  Priebeh opravy kávovaru

  1. Doprava kávovaru do servisu / prijatie na opravu: Podľa zvolenej možnosti prepravy vykoná technik príjem kávovaru na opravu a vystaví Potvrdenie o prijatí do opravy.
  2. Diagnostika a lokalizácia závady: Po prijatí do pozáručnej opravy je vykonaná vstupná diagnostika a lokalizácia závady, je vypracovaný cenový rozpočet vr. súpisu náhradných dielov.
  3. Cenový rozpočet opravy: Vypracovaný cenový rozpočet zašleme na kontaktný email na schválenie.
  4. Oprava kávovaru: Na základe schváleného cenového rozpočtu vykonáme opravu kávovaru. Neoddeliteľnou súčasťou je nastavenie a vyčistenie kávovaru.
  5. Výstupný test: Po ukončení opravy je vykonaný výstupný test funkčnosti a je z neho zhotovená foto a video dokumentácia.
  6. Odovzdanie späť zákazníkovi: Po dokončení opravy je kávovar doručený späť zákazníkovi ním zvoleným spôsobom prepravy.

  Najčastejšie otázky na naše služby

  Aké sú ceny opráv?

  K každej oprave sa pristupuje individuálne. Najprv musí technik vykonať diagnostiku a lokalizáciu závady a potom Vás informuje o rozsahu poškodenia a cene. Samozrejmosťou je kompletná kontrola kávovaru a odporúčania technika.

  Prečo nie je postačujúca údržba, ktorú vykonávame doma podľa návodu?

  Miesta na ktoré sa pri bežnej údržbe nedostanete sú takmer nedostupné. Vykonávame čítanie profesionálnymi prípravkami, v neposlednom rade techník nastaví kávovar na Vami používanú kávu, samozrejmosťou je kontrola tesnosti vodného systému.

  Ako často odvapňovať?

  Doporučujeme jedenkrát do mesiaca riadne odvápniť nami odporúčaným dekalcifikačným prostriedkom na hrdzu a vodný kameň.

  Ako často servisovať kávovar?

  Odporúčaný interval servisu je 1 krát za 3 mesiace, teda 4 krát do roka, minimum je 2 krát ročne. Eliminuje to usadenie kávovej usadeniny a zaisťuje priechodnosť vodného systému, tým nedochádza k zaťažovaniu čerpadla na hranici jeho výkonu. Premazanie vnútorných mechanizmov je samozrejmosťou.

  Ako často meniť filter?

  Toto je individuálna záležitosť, ktorú odporúčame riešiť s technikom podľa modelu kávovaru.

  Ako dlho trvá, než sa zákazníkovi ozve technik, s oznámením stavu jeho kávovaru?

  V prípade pozáručných opráv sa Vám technik ozve do 5tich pracovných dní.

  Ako často sa musí sparovacia jednotka čistiť?

  Táto otázka je zodpovedaná v návode na obsluhu, ktorý je dodávaný s kávovarom. Ak ho nemáte, obráťte sa na info@espressoprofi.sk . Odporúčame každý deň večer po vypnutí kávovaru vybrať a opláchnuť čistou vlažnou vodou nečistoty.

  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★