Hľadanie
E-mail info@espressoprofi.sk  Telefon +420 723 375 670
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Philco

  Philco je značka, ktorá má pôvod v oblasti elektrotechniky a elektroniky.

  História Značky Philco:
  Značka Philco vznikla v roku 1892 ako Philadelphia Storage Battery Company v Pensylvánii, USA. Pôvodne bola spoločnosť zameraná na vývoj a výrobu akumulátorov pre elektromobily a ďalšie elektrotechnické aplikácie. V priebehu času sa však firma rozrástla a začala sa diversifikovať do rôznych odvetví elektrotechniky.

  Philco zažila svoj vrchol v 20. a 30. rokoch 20. storočia, kedy sa stala jedným z popredných výrobcov spotrebičov, rádií a televízorov v USA. Počas týchto období bola značka Philco symbolom inovácie a kvality v oblasti spotrebnej elektroniky.

  V priebehu času došlo k niekoľkým zmenám vlastníctva a reštrukturalizáciám, hoci sa značka Philco stále udržala na trhu a získala si svoje miesto v histórii elektrotechnického priemyslu.

  Kávovary Philco:
  Philco, ako výrobca elektroniky, sa v súčasnom kontexte môže zameriavať na rôzne kategórie spotrebičov, vrátane kávovarov. Presný sortiment a charakteristiky produktov Philco môžu byť závislé od aktuálneho vývoja spoločnosti a od špecifických stratégií, ktoré spoločnosť implementuje.

  Záver:
  Značka Philco je nesená históriou a tradíciou v oblasti elektrotechniky, najmä vo vývoji a výrobe spotrebičov. Aj keď vo svojej histórii prešla niekoľkými transformáciami, stále je považovaná za známu a rešpektovanú značku. Pre aktuálne a presné informácie o produktoch Philco, vrátane kávovarov, by bolo najlepšie konzultovať oficiálne webové stránky spoločnosti alebo aktuálnu obchodnú dostupnosť na trhu.

  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku
  Obrázok z PHILCO PHEM 1001 AUTOMATICKÉ ESPRESSO Black

  PHILCO PHEM 1001 AUTOMATICKÉ ESPRESSO Black

  8010
  Automatický kávovar, čierna farba. Menu v českom a anglickom jazyku
  839,60 €
  Na objednávku 10 dní
  Obrázok z Philco PHEM 1000 automatické espresso

  Philco PHEM 1000 automatické espresso

  8009
  Automatické espresso farba biela Menu v českom a anglickom jazyku
  839,60 €
  Na objednávku 10 dní
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★