Hľadanie
E-mail info@espressoprofi.sk  Telefon +420 723 375 670
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Isolda

  Krémy na ruce, tekutá a pěnová mýdla, luxusní sprchové gely a dezinfekce rukou.

  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku
  Obrázok z ISOLDA Včelí vosk s materinoudúškou 500 ml

  ISOLDA Včelí vosk s materinoudúškou 500 ml

  VPKRV005097
  Lotion je určený na každodenné použitie, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku príjemne hebkú. Naneste primerané množstvo lotionu na čistú pokožku a votrite. Opakujte podľa potreby.
  2,84 €
  Skladom
  Obrázok z ISOLDA Guard tekuté rukavice krém na ruky 100 ml

  ISOLDA Guard tekuté rukavice krém na ruky 100 ml

  VPTRG001098
  Preventívna emulzia pre ťažko namáhané ruky. Aplikuje sa na ruky ako krém ešte pred začiatkom práce a pred ich znečistením. Obsahuje silikónovú bázu, ktorá chráni pokožku pred účinkami olejov, nečistôt, rozpúšťadiel, lakov, farieb, ale aj pred dlhodobým pôsobením vody a čistiacich prostriedkov. Takto ošetrené ruky sa dajú ľahšie zbaviť špiny a pokožka zostáva dlhodobo zdravá a vláčna. Emulzia bráni nadmernému vysúšaniu pokožky.
  0,72 €
  Skladom
  Obrázok z ISOLDA Aloe vera s panthenolom 500 ml

  ISOLDA Aloe vera s panthenolom 500 ml

  VPKRA005099
  Krém sa ľahko vstrebáva a dodáva pokožke dlhodobú vláčnosť a jemnosť, vhodný na každodenné použitie. Naneste primerané množstvo krému na čistú pokožku a votrite. Opakujte podľa potreby.
  2,88 €
  Skladom
  Obrázok z ISOLDA Konopný krém s pupalkovým olejom 100 ml

  ISOLDA Konopný krém s pupalkovým olejom 100 ml

  VPKRC001095
  Kombinácia týchto olejov, známych svojimi blahodarnými účinkami pri starostlivosti o pleť, môže pomáhať koži so sklonom k podráždeniu a vysušeniu. Vďaka olejom bude pokožka dlho vláčna. Krém sa ľahko vstrebáva a nezanecháva pocit nadmerne premastených, alebo naopak, suchých rúk. Príjemný pocit je umocnený jemnou parfumáciou zeleného čaju.
  0,76 €
  Skladom
  Obrázok z ISOLDA Harmanček s arganovým olejom 100 ml

  ISOLDA Harmanček s arganovým olejom 100 ml

  VPKRH001095
  ​Klinicky testovaný krém na podporu a urýchlenie procesu hojenia kože bez krvácania,ktorý obsahuje extrakt z harmančeka pravého a arganový olej. Krém spája hojivé účinky harmančeka so zvláčňujúcimi a vyživujúcimi vlastnosťami arganového oleja. Pravidelnou aplikáciou pokožka získava späť svoju vitalitu a odolnosť. Krém sa ľahko vstrebáva a je veľmi príjemný na celodenné použitie. Nie je určené na aplikáciu na otvorené rany, ale podporuje hojenie podráždenej a namáhanej kože.
  0,72 €
  Skladom
  Obrázok z ISOLDA Nechtík lekársky s ľanovým olejom 100 ml

  ISOLDA Nechtík lekársky s ľanovým olejom 100 ml

  VPKRM001092
  Pri pravidelnom používaní pôsobia nielen vlastné zložky extraktu nechtíka lekárskeho, ale aj oleje obsiahnuté v kréme tak, že sa pokožka aktívne regeneruje, zostáva vláčna a jemná. Rovnako nie je určený pre aplikáciu na otvorené rany.
  0,76 €
  Skladom
  Obrázok z ISOLDA Oliva s čajovníkovým olejom 100 ml

  ISOLDA Oliva s čajovníkovým olejom 100 ml

  VPKRO001092
  Krem, v ktorom sa vzájomne spájajú dve významné aktívne látky, olivový olej a čistená čajovníková silica (TTO). Olivový olej je známy svojimi zjemňujúcimi vlastnosťami a TTO, ktorá prispieva k upokojeniu pokožky. Krém vďaka svojmu zloženiu napomáha regenerácii pokožky.
  0,72 €
  Skladom
  Obrázok z ISOLDA Včelí vosk s mateřídouškou 500 ml - X

  ISOLDA Včelí vosk s mateřídouškou 500 ml - X

  VPKRV005096
  Lotion je určený na každodenné použitie, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku príjemne hebkú. Naneste primerané množstvo lotionu na čistú pokožku a votrite. Opakujte podľa potreby.
  3,04 €
  Skladom
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★