Hľadanie
E-mail info@espressoprofi.sk  Telefon +420 723 375 670
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Miele

  Miele je nemecká značka so sídlom v meste Gütersloh, ktorá sa špecializuje na výrobu kvalitných domácich spotrebičov. Firma bola založená v roku 1899 bratmi Carlom a Reinhardom Miele. Od svojho vzniku Miele zdôrazňovalo kvalitu a inovácie vo svojich produktoch.

  V priebehu desaťročí sa Miele stal synonymom pre spoľahlivosť a vysokú kvalitu v oblasti domácich spotrebičov. Firma sa začala špecializovať na širokú škálu produktov, vrátane práčok, umývačiek, rúry a samozrejme aj kávovarov.

  Filozofia Značky Miele:

  Filozofia Miele spočíva v poskytovaní používateľom spoľahlivých, výkonných a trvanlivých spotrebičov, ktoré uľahčujú každodenný život. Spoločnosť kládla dôraz na kombináciu inovácií, ergonomického dizajnu a šetrnosti k životnému prostrediu.

  Kávovary Miele:

  Kávovary Miele sú známe svojou technologickou vyspelosťou a precíznym spracovaním. Niektoré kľúčové črty kávovarov Miele môžu zahŕňať:

  Automatizovaná Príprava: Kávovary Miele často ponúkajú automatizované funkcie na prípravu rôznych typov kávy, vrátane espresso, cappuccino a latte.

  Prispôsobiteľnosť: Užívatelia môžu často prispôsobiť parametre prípravy kávy podľa svojich preferencií, vrátane mletia kávy, sily a množstva.

  Inovatívna Technológia: Miele implementuje najnovšie technológie na dosiahnutie optimálneho výkonu, vrátane vysokého tlaku, presnej teploty vody a inovatívnych brúsnych systémov.

  Elegantný dizajn: Kávovary Miele sú často navrhnuté s dôrazom na estetiku a eleganciu, čo znamená, že nielenže poskytujú vynikajúce funkcie, ale tiež predstavujú atraktívny doplnok do kuchyne.

  Jednoduchosť Obsluhy: Napriek všetkej technologickej zložitosti sa Miele snaží udržať jednoduchosť obsluhy, aby aj bežní používatelia mohli plne využívať svoje kávovary.

  Celkovo možno povedať, že kávovary Miele nesú dedičstvo vysoko kvalitných nemeckých spotrebičov a predstavujú kombináciu technologickej inovácie, elegantného dizajnu a spoľahlivého výkonu.

  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku
  Obrázok z Saeco opravná sada XS

  Saeco opravná sada XS

  2001
  Opravná sada XS sa skladá z troch tesnení viď foto. Tesnenie na výstupnej tryske sa vďaka pohyblivým častiam pomerne rýchlo opotrebovávajú a mala by byť pravidelne vymieňať. Ak táto tesnenie už nie sú v poriadku, potečie pri výdaji kávy do odkvapkávacej misky relatívne veľké množstvo vody. Tesnenie by mala byť pravidelne mazať silikónovým mazivom.
  8,36 €
  Skladom
  Obrázok z O krúžok výstupné trysky 0050-20

  O krúžok výstupné trysky 0050-20

  10207
  Tesnenia na výstupnej dýze Saeco sa kvôli pohyblivým častiam opotrebujú pomerne rýchlo a mali by byť pravidelne vymieňané. Ak tieto tesnenia už nie sú v poriadku, pri výdaji kávy stečie do odkvapkávacej misky relatívne veľké množstvo vody. Tesnenia by mali byť pravidelne mazané silikónovým mazivom. Rozsah doručenia: 1x tesnenie podľa obrázku
  3,16 €
  Skladom
  Obrázok z O krúžok výstupné trysky 0080-20

  O krúžok výstupné trysky 0080-20

  10209
  Toto je tesnenie na vrchu závitu výstupnej trysky Saeco. Materiál je vyrobený zo silikónu a je bezpečný pre potraviny. O-krúžky na výstupnej tryske Saeco sa vplyvom mechanického namáhania pomerne rýchlo opotrebujú, a preto by sa mali pravidelne vymieňať. Rozsah doručenia: 1x O-krúžok podľa obrázka
  3,16 €
  Skladom
  Obrázok z O krúžok výstupné trysky 0090-20

  O krúžok výstupné trysky 0090-20

  10208
  Tesnenia na výstupnej dýze Saeco sa kvôli pohyblivým častiam opotrebujú pomerne rýchlo a mali by byť pravidelne vymieňané. Ak tieto tesnenia už nie sú v poriadku, pri výdaji kávy stečie do odkvapkávacej misky relatívne veľké množstvo vody. Tesnenia by mali byť pravidelne mazané silikónovým mazivom. Rozsah doručenia: 1x tesnenie podľa obrázku
  3,36 €
  Skladom
  Obrázok z Tesnenie centrálnej jednotky

  Tesnenie centrálnej jednotky

  10219
  V centrálnej jednotke Siemens Surpresso tento drážkový krúžok utesňuje spodnej piest piestu. Rozsah dodávky: 1x krúžok podľa obrázka
  5,96 €
  Skladom
  Obrázok z Tesnenie centrálnej jednotky

  Tesnenie centrálnej jednotky

  15207
  U-krúžok je umiestnený ako tesnenie na spodnom pieste alebo pod bielym krytom varnej jednotky BSH. U-krúžok je vhodný pre sparovaciu jednotku nižšie uvedených plnoautomatických kávovarov Bosch, Siemens, Neff a Gaggenau. Rozsah doručenia: 1x U-krúžok, ako je znázornené
  5,96 €
  Na objednávku 10 dní
  Obrázok z Tesnenie centrálnej jednotky

  Tesnenie centrálnej jednotky

  15206
  U-krúžok je vhodný pre nižšie uvedené plnoautomatické kávovary Bosch, Siemens, Neff a Gaggenau. U-krúžok slúži ako tesnenie vo vypúšťacom ventile (obj. č. BSH: 622087), varnom ventile (obj. č. BSH: 653094 / 653094B), parnom ventile (obj. č. BSH: 653550) a rôznych keramických ventiloch . Rozsah doručenia: 1x U-krúžok, ako je znázornené
  5,96 €
  Skladom
  Obrázok z Hadicová svorka

  Hadicová svorka

  5470
  Všetky hadice a konektory, ktoré majú na konci železný alebo plastový krúžok, sú zaistené touto svorkou. Vhodné pre kávovary Siemens Surpresso. Rozsah doručenia: 1x hadicová spona podľa obrázka
  1,56 €
  Skladom
  Obrázok z Saeco tesnenie nádrže na vodu

  Saeco tesnenie nádrže na vodu

  10206
  Toto tesnenie sa nachádza na takmer všetkých kávovaroch Saeco plnoautomatických kávovaroch Bosch, Siemens, Solis, Krups, Rotel atď. na strane stroja pod nádržkou na vodu. Tento náhradný diel odporúčame pravidelne vymieňať, inak bude voda pomaly, ale stabilne vytekať z nádržky do zariadenia a pod zariadenie a spôsobí tam ďalšie škody. Rozsah doručenia: 1x tesnenie nádrže na vodu podľa obrázka
  7,96 €
  Skladom
  Obrázok z Vypúšťací ventil pre kávovary

  Vypúšťací ventil pre kávovary

  71954
  Drenážne ventil pre kávovary Nivona, Miele, Rotel, Melitta
  43,96 €
  Skladom
  Obrázok z Vstupné ventil CJ

  Vstupné ventil CJ

  15056
  Tento prívodný konektor je dodávaný s tesneniami potrebnými na inštaláciu a je umiestnený na bočnej strane varnej jednotky. Náhradný diel je pripevnený k varnej komore pomocou skrutky a je vhodný pre nižšie uvedené kávovary.
  19,96 €
  Skladom
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★