Hľadanie
E-mail info@espressoprofi.sk  Telefon +420 723 375 670
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť

  Durgol

  Durgol je švajčiarska značka, ktorá je známa svojimi inovatívnymi produktmi na odstránenie vodného kameňa a údržbu spotrebičov.

  História Značky Durgol:
  Značka Durgol bola založená vo Švajčiarsku a je súčasťou spoločnosti Düring AG, ktorá má dlhú históriu v oblasti chemických produktov. Durgol sa špecializuje na vývoj a výrobu efektívnych a šetrných odstránení vodného kameňa pre domácnosti aj priemyselné použitie. S viac ako 65 rokmi skúseností je Durgol považovaný za odborníka na odstránenie vodného kameňa.

  Produkty Durgol:
  Odstránenie Vodného Kameňa: Hlavným produktom značky Durgol sú odstraňovače vodného kameňa. Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby rýchlo a efektívne odstránili usadeniny vodného kameňa v spotrebičoch, ako sú kávovary, varné kanvice, ohrievače vody a ďalšie.

  Šetrnosť K Materiálom: Durgol kladie dôraz na to, aby jeho produkty boli šetrné k materiálom a nepoškodzovali citlivé povrchy. To znamená, že je možné bez obáv použiť Durgol na rôzne typy spotrebičov a povrchov.

  Jednoduché Používanie: Produkty Durgol sú navrhnuté s ohľadom na jednoduché používanie. Obvykle sú dodávané vo forme špeciálneho roztoku alebo gélu, ktorý je možné ľahko aplikovať na postihnuté oblasti.

  Univerzálne Použitie: Durgol je vhodný pre široké spektrum spotrebičov, či už sa jedná o kávovary, rýchlovarné kanvice, parné žehličky alebo ohrievače vody. To robí značku vhodnú pre rôzne domácnosti a prostredie.

  Inovácia: Značka Durgol sa neustále snaží inovovať a prinášať nové produkty, ktoré uľahčujú údržbu domácností a predlžujú životnosť spotrebičov.

  Zodpovednosť K Životnému Prostrediu: Durgol je citlivý na otázky udržateľnosti a zodpovednosti k životnému prostrediu. Produkty sú často navrhnuté tak, aby minimalizovali ich ekologický vplyv.

  Celkovo možno povedať, že Durgol je spoľahlivou značkou, ktorá sa zameriava na praktické a efektívne riešenia na odstránenie vodného kameňa, čo prispieva k zachovaniu optimálneho výkonu domácich spotrebičov.

  Triediť podľa
  Náhľad Na stránku
  Obrázok z durgol® swiss espresso

  durgol® swiss espresso

  5172
  durgol® swiss espresso je vysoko efektívny, jednoducho a bezpečne použiteľný odstraňovač vodného kameňa. Odvápnenie kávovaru či espresa je ľahké a rýchle, bez nutnosti čakať kým začne odvápňovací proces pôsobiť. Tekutý odvápňovač (2x125ml)
  7,56 €
  Skladom
  Obrázok z durgol® cleaning tablets

  durgol® cleaning tablets

  3865
  Čistič kávovej usadeniny durgol® cleaning tablets odstraňuje mastnotu a kávové zvyšky a tým zabraňuje tvorbe plesní a baktérií na ťažko kontrolovateľných miestach v útrobách kávovaru.
  8,76 € 6,76 €
  Skladom
  Obrázok z durgol® milk system cleaner 500ml

  durgol® milk system cleaner 500ml

  3820
  Čistič mliečnych systémov durgol milk system cleaner je určený pre kávovary všetkých typov a značiek sa zabudovaným systémom mlieka a pre externé peniče mlieka
  9,96 € 8,76 €
  Skladom
  Obrázok z durgol® universal

  durgol® universal

  3814
  Rýchly odvápňovač durgol®universal rýchlo a efektívne odstraňuje vodný kameň zo všetkých predmetov v domácnosti. Ideálne pre varné kanvice, kávovary, sprchové hlavice, sitká, batérie, armatúry atď.
  7,96 € 7,56 €
  Obrázok z durgol® universal bio

  durgol® universal bio

  3816
  Ekologický & rýchly odvápňovač durgol universal bio kombinuje vynikajúcu rýchlosť rozpúšťania vodného kameňa s veľmi dobrou biologickou odbúrateľnosťou.
  7,96 € 6,76 €
  Skladom
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★