Hľadanie
E-mail info@espressoprofi.sk  Telefon +420 723 375 670
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  visibility Produkt si prezerá 1 zákazník

  ISOLDA Lanolín s rakytníkovým olejom 100 ml

  Výrobca: Isolda
  Tento mastný krém vďaka svojej jedinečnej kombinácii čisteného farmaceutického lanolínu, rakytníkového a sójového oleja vytvára bohatú konzistenciu, ktorá pomáha pokožku chrániť pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, najmä proti vlhku, a vyživovať ju. Aj napriek vysokému podielu olejov a voskov zostáva pokožka po aplikácii príjemne vláčna. Krém je vhodný pre namáhanú pokožku rúk pri práci vo vlhku s čistidlami a rozpúšťadlami. Krém je možné používať aj na regeneračné zábaly.
  Sku: VPKRL001094
  Dostupnosť:
  Na objednávku
  Predpokladané doručenie: 23. 7. 2024
  1,13 €
  i h

  LANOLIN je vosk prírodného pôvodu, ktorý sa získava z ovčej vlny. Prečistený lanolín, vo farmaceutickej kvalite, je využívaný vo farmácii aj kozmetike, kde slúži na ošetrenie pokožky, vytvára ochrannú vodeodolnú vrstvu a pokožku zjemňuje.

  RAKYTNÍKOVÝ OLEJ sa získava z plodov rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides), je komplexom biologicky aktívnych látok. Okrem vysokého obsahu mastnej kyseliny palmitolejovej, ktorá je dôležitou zložkou kožného filmu, obsahuje veľký podiel karotenoidných látok, vitamínov, flavonoidov, rutínu a minerálnych látok. Pre svoje bohaté zloženie je významnou surovinou v kozmetickom priemysle, je cenený najmä na regeneračné a protizápalové vlastnosti.

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce
  *
  *
  *
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★