Hľadanie
E-mail info@espressoprofi.sk  Telefon +420 723 375 670
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  visibility Produkt si prezerá 1 zákazník

  ISOFA SOAP, profi dielenské tekuté mydlo na ruky 3,5 kg, COMP

  Výrobca: Ostatné
  ​Dermálne najpriaznivejší variant z radu produktov ISOFA. Má skvelú umývaciu schopnosť na odstránenie silných nečistôt v priemysle, servisoch a podobných prevádzkach. Dielenské mydlo je možné použiť v akomkoľvek dávkovači bežného tekutého mydla.
  Sku: VPPTS035099
  Dostupnosť:
  Na objednávku
  Predpokladané doručenie: 30. 7. 2024
  12,56 €
  i h

  Použitie:
  Na mierne navlhčené ruky naneste primerané množstvo prípravku. Starostlivo rozotierajte. Uvoľnené nečistoty dobre opláchnite vodou a osušte. Následne odporúčame použiť krém Isolda Harmanček s arganovým olejom, na zvláčnenie pokožky.

  TUBE

  Riešenie pre remeselníkov na cestách, ktorí nemôžu využiť pevné zázemie firemnej umyvárne alebo šatne. Po dobre odvedenej práci si tak môžu poriadne umyť ruky aj tí, ktorí majú k dispozícii „obyčajné“ umývadlo u zákazníka. Limitovaná edícia umývacích pást a dielenského mydla v tube zaberie málo miesta v kufri s náradím a je tak stále po ruke, kdekoľvek tam, kde obyčajné mydlo nestačí.

   

  Fľaša X

  je vhodná na používanie samostatne (na okraji umývadla) alebo spoločne s držiakom na stenu. Montáž držiaka aj výmena fľaše je veľmi jednoduchá a fľaša potom nikam nepadá a umývanie rúk v dielni je užívateľsky príjemné a pohodlné. Držiakom je možné nahradiť doterajší systém CLICK&GO! bez nového vŕtania.

   

  COMP

  V systéme COMP je fľaša s obsahom 3,5 kg profesionálneho tekutého mydla, nerezový držiak na stenu so zámkom náplne alebo bez neho a spoľahlivá pumpa, ktorá sa „nezadrhne“ ani pri dlhodobom používaní. Tento variant je vhodný pre miesta, kam sa chodí umyť väčšie množstvo pracovníkov a častá výmena alebo doplňovanie náplne by znamenali veľkú záťaž pre facility management.

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce
  *
  *
  *
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★