Hľadanie
E-mail info@espressoprofi.sk  Telefon +420 723 375 670
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  visibility Produkt si prezerá 1 zákazník

  ISOFA MAX, profi tekutá umývacia pasta na ruky 700 g, X sada

  Výrobca: Ostatné
  Profesionálna tekutá umývacia pasta na ruky určená na odstránenie najodolnejších nečistôt z pokožky. Obsahuje výhradne prírodné abrazíva a je bezfarebný.
  Sku: VPPTMS07099
  Dostupnosť:
  Na objednávku
  Predpokladané doručenie: 30. 7. 2024
  6,72 €
  i h

  Najúčinnejší profesionálny umývací gél a tekutá pasta na ruky z našej ponuky Je určená na použitie v náročných podmienkach. Pôsobí na extrémne odolné nečistoty z tlačiarenského priemyslu, lakovní, servisov ťažkej techniky atď.

  Produkt je bezfarebný a obsahuje iba prírodné abrazíva.

   

  Použitie:
  Na mierne navlhčené ruky naneste primerané množstvo prípravku. Starostlivo rozotierajte. Uvoľnené nečistoty dobre opláchnite vodou a osušte. Následne odporúčame použiť krém Isolda Harmanček s arganovým olejom, na zvláčnenie pokožky.


  Fľaša X

  je vhodná na používanie samostatne (na okraji umývadla) alebo spoločne s držiakom na stenu. Montáž držiaka aj výmena fľaše je veľmi jednoduchá a fľaša potom nikam nepadá a umývanie rúk v dielni je užívateľsky príjemné a pohodlné. Držiakom je možné nahradiť doterajší systém CLICK&GO! bez nového vŕtania.

   

  COMP

  V systéme COMP je fľaša s obsahom 3,5 kg profesionálnej tekutej umývacej suspenzie, nerezový držiak na stenu so zámkom náplne alebo bez neho a spoľahlivá pumpa, ktorá sa "nezadrhne" ani pri dlhodobom používaní. Tento variant je vhodný pre miesta, kam sa chodí umyť väčšie množstvo pracovníkov a častá výmena alebo doplňovanie náplne by znamenali veľkú záťaž pre facility management.

  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce
  *
  *
  *
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★