Hľadanie
E-mail info@espressoprofi.sk  Telefon +420 723 375 670
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  visibility Produkt si prezerá 1 zákazník

  ISOFA FOAM, profi dielenské penové mydlo na ruky 650 g, TEAM

  Výrobca: Ostatné
  Dielenské penové mydlo určené na umývanie silne znečistených rúk. Je príjemne parfémované a neobsahuje abrazíva.
  Sku: VPPTF006598
  Dostupnosť:
  Na objednávku
  Predpokladané doručenie: 30. 7. 2024
  3,16 €
  i h
  Použitie
  Domácnosť

  Dermálne najpriaznivejšie z radu produktov ISOFA. Má skvelú umývaciu schopnosť na odstránenie silných nečistôt v priemysle, servisoch a podobných prevádzkach. Dávkovač alebo pumpa vytvorí kopec peny, ktorá priľne na pokožke a ľahko umyje Vaše ruky.


  Použitie:
  Na mierne navlhčené ruky naneste primerané množstvo prípravku. Starostlivo rozotierajte. Uvoľnené nečistoty dobre opláchnite vodou a osušte. Následne odporúčame použiť krém Isolda Harmanček s arganovým olejom, na zvláčnenie pokožky.

  SOLO

  Kompaktný, pohodlný obal dielenského penového mydla, ktoré je použiteľné v akýchkoľvek podmienkach. Napriek malému rozmeru fľaše môžete získať až 1000 dávok veľmi účinného umývacieho prostriedku. Mydlo FOAM neobsahuje abrazívne častice a je preto veľmi ohľaduplné k jemnej pokožke.

   

  TEAM

  Neabrazívne dielenské mydlá môžete dávkovať pomocou dávkovačov TEAM. Tieto dopĺňate iba pomocou mäkkých vakov s objemom 650 g. Dielenské mydlo FOAM poskytne až 1300 dávok hustej peny. Aplikácia TEAM je obľúbená pre svoju spoľahlivosť. Mydlo v hermeticky uzavretých vakoch nemožno nijako kontaminovať, jedná sa o vysoký hygienický štandard.

  1 kus v objednávke = 1 vak

   

  COMP

  V systéme COMP je fľaša s obsahom 3,5 kg profesionálnej tekutej umývacej suspenzie, nerezový držiak na stenu so zámkom náplne alebo bez neho a spoľahlivá pumpa, ktorá sa "nezadrhne" ani pri dlhodobom používaní. Tento variant je vhodný pre miesta, kam sa chodí umyť väčšie množstvo pracovníkov a častá výmena alebo doplňovanie náplne by znamenali veľkú záťaž pre facility management.

  Špecifikácie Produkty
  Použitie Domácnosť
  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce
  *
  *
  *
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★