Hľadanie
E-mail info@espressoprofi.sk  Telefon +420 723 375 670
Vyberte si kategóriu
  Menu Zavrieť
  visibility Produkt si prezerá 1 zákazník

  DeLonghi ECAM370.95.T DINAMICA PLUS

  Výrobca: DeLonghi
  Kávovar DeLonghi DINAMICA PLUS ECAM370.95.T je kľúčom k dokonalému šálke kávy. Pripravte si vynikajúcu kávu pomocou plnoautomatického kávovaru, ktorý disponuje farebným TFT displejom a užitočnými technológiami, vďaka ktorým si pripravíte požadovaný nápoj stlačením jediného tlačidla. Môžete si nastaviť až 3 užívateľské profily a Systém LatteCrema vám vytvorí dokonale hustú a krémovú penu. Kávovar vám pripraví až 15 rôznych nápojov, ako sú espresso, doppio +, long, karafa kávy, cappuccino, latte macchicato, flat white či horúce mlieko. Funkcia Termoblok vie ohriať potrebné množstvo vody na tú správnu teplotu a kónický oceľový mlynček garantuje perfektnú namletia kávy. Pomocou mobilnej aplikácie sa ku všetkým funkciám kávovaru môžete pripojiť vzdialene a vytvárať, prispôsobovať a ukladať rôzne recepty.
  Sku: 37095T
  Dostupnosť:
  Na objednávku
  Predpokladané doručenie: 14. 5. 2024
  919,60 €
  i h
  Funkcie
  Kapučíno automaticky Horúca voda
  Jazyk
  Czech

  One Touch technológie a farebný TFT dislej

  Svoje espresso, ristretto, cappuccino či iný obľúbený nápoj pripravíte stlačením jediného tlačidla.

  Technológia "Smart One Touch" radí nápoje na prvú stránku podľa frekvencie používania.

  Kávovar tiež disponuje veľmi jednoduchým a intuitívnym ovládaním pomocou TFT farebného displeja.

  One Touch technológie a farebný TFT dislej

  Tri užívateľské profily a My Menu

  Tri užívateľské profily a My Menu Funkcia My Menu vám umožní nastavenie až 3 užívateľských profilov. Vďaka tejto funkcii si môžete prispôsobiť vlastné recepty a spravovať jednotlivé profily s vlastným výberom arómou a množstvo kávy.

  Technológia LatteCrema Systém LatteCrema Systém vám zaručí špičkové cappuccino a všetky mliečne nápoje, pretože automaticky vytvára dokonale hustú a krémovú penu s dokonalou teplotou.

  Technológia LatteCrema Systém

  Termo karafa s integrovanou čistiacou funkciou Pre zabezpečenie maximálnej hygieny je mliečna termo karafa vybavená integrovanou čistiace funkcií. Všetky časti kávovaru, ktoré sú v kontakte s mliekom, sa automaticky po príprave nápojov vyčistí horúcou vodou a parou. Komponenty mliečnej termo karafy je možné umývať aj v umývačke.

  Až 15 druhov nápojov

  Kávovar vám pripraví až 15 rôznych druhov nápojov, ako sú napr. Espresso, doppio +, long, karafa kávy, cappuccino, latte macchicato, flat white, horúce mlieko ... Záleží len na vašej chuti.

  Funkcia Termoblok

  Funkcia Termoblok Systém Termoblok rýchlo ohreje vodu na dokonalú teplotu tým, že ohrieva vodu potrebnú pre každý nápoj.

  Variabilná sparovacia komora

  Variabilná sparovacia komora umožňuje väčšiu personalizáciu kávového arómu a prípravu dvoch nápojov espresso v rovnakom čase pri jedinom mletia.

  Nastaviteľný mlynček

  Kónický oceľový mlynček, kalibrovaný so 100% presnosťou garantuje perfektnú namletia kávy a má 13 stupňov nastavenia mletia.

  Vďaka zásobníku na mletú kávu je možné pripraviť kávu už aj z vopred mletej kávy.

  DeLonghi Systém bez rúrok

  Systém bez rúrok znižuje množstvo namletej kávy, ktorá zostáva vo vnútri mlynčeka, na minimum, takže sa k príprave kávy používa iba novo mletá káva.

  Dva nezávislé systémy ohrevu

  Dva nezávislé systémy ohrevu zaručujú dokonalú teplotu pre prípravu kávy a mliečnych nápojov. Jeden bojler je určený k príprave kávy, druhý na prípravu pary pre mliečnu penu, pričom obaja pracujú súčasne.

  Aplikácia Coffee Link

  Táto aplikácia poskytuje vzdialený prístup ku všetkým funkciám prístroja. Poskytuje tak jednoduchý a intuitívny spôsob, ako vytvoriť, prispôsobiť a uložiť rôzne recepty s plnou nápovedou a podporou. aplikácia Coffee Link

  Špecifikácie Produkty
  Funkcie Kapučíno automaticky
  Funkcie Horúca voda
  Jazyk Czech
  0.0 0
  Napíšte vlastnú recenziu Zavrieť
  • Iba registrovaní užívatelia môžu písať recenzie
  *
  *
  • Zlý
  • Vynikajúce
  *
  *
  *
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★
  ★★★★★